,en
Замовити піцу Обухів,ru | КОЖНА 11А ПІЦА-БЕЗКОШТОВНО! [gtranslate]
action picture

КОЖНА 11А ПІЦА-БЕЗКОШТОВНО!

    УСІ ДЕТАЛЬНІ УМОВИ АКЦІЇ У ОПЕРАТОРА!

Зберіть 10 жетонів, які знаходяться на кришці коробки, надайте номер телефону зі своєю історією замовлень і отримайте піцу безкоштовно!*

Збережіть жетони у первісному вигляді. Розмальовані, розірвані, а також ті, що мають інші значні пошкодження жетони не приймаються.

Число на жетоні відповідає діаметру піци. Якщо Ви збираєте жетони одного номіналу, то безкоштовна піца буде аналогічного розміру. (Наприклад, у Вас 10 жетонів з числом 40, отже безкоштовна піца буде діаметром 40 см)

Якщо Ви замовляєте піци різного розміру і жетони у Вас різного номіналу, то існує підрахунок балів для визначення розміру безкоштовної піци. Ви можете продиктувати менеджеру, які у Вас є жетони і вказати яке число на них (24, 32 або 40) і менеджер обов'язково підкаже Вам суму балів і розмір Вашої безкоштовної піци.

Доставка піци по жетонах у довколишні населені пункти тільки за умови мінімального замовлення. У Вас завжди є можливість забрати акційну піцу шляхом самовивозу.

* Акційні піци: Б'янка, Гавайська, Капричіоза, Неаполітана, Маргарита, Папероні, Мисливська, По-селянськи, Вегетаріанська, Римська, Грибна.

Замовлення приймаємо по телефону

+38 (050) 721 3030 +38 (098) 721 3030 +38 (093) 721 3030

Как заказать